Sháníte sklápěčky? Zavolejte dispečink 603 275 049 uděláme pro Vás maximum.

Podporujeme

Truckhelp

Účelem nadace je finanční, popřípadě jiná hmotná či nehmotná pomoc dětem a rodinám, pozůstalým po obětech dopravních nehod řidičů z povolání nákladních vozidel a autobusů, kteří se stali obětmi dopravních nehod při výkonu svého povolání.David Pabiška

Davidu Pabiškovi je 42 let. Je hrdý Liberečák a posledních deset let života zasvětil nejdelšímu etapovému závodu světa – rallye Dakar.

Na motocyklu závodí od 14ti let. Třikrát jel motocyklovou šestidenní, kde s českou reprezentací získal tři stříbrné medaile. Je mezinárodní mistr ČR v enduru. S Dakarem začal ještě v Africe v roce 2007 a byl osmý nejrychlejší nováček toho ročníku. Dařilo se mu i po přesunu do Ameriky. Nejvíc je hrdý na výsledek z ročníku 2014, kdy dojel na osmnáctém místě a byl pátý mezi amatéry. Na Dakaru startoval desetkrát a desetkrát dojel až na cílovou rampu. To se ještě nikomu z českých závodníků nepovedlo a rád by tento rekord ještě prodloužil. Věří totiž, že má ještě na to reprezentovat naší zemi na této soutěži a zajet tam slušný výsledek.

My jsme se rozhodli Davida v jeho úsilí podpořít a věříme, že i tentokrát dojede až na cílovku celého Dakaru a dá si tam svůj oblíbený doutníček. David je našim srdcím blízký hlavně v tom, že mu nejde o to závodit za každou cenu. Je držitelem několika cen FAIR PLAY. V roce 2000 a 2013 to bylo od českého olympijského výboru. V roce 2000 také získal světovou cenu Fair Play UNESCO za záchranu života.

DRŽÍME PALCE!

Sledujte Davida na jeho Facebooku či Instagramu nebo Instagramu týmu Barth Racing. David má pro letošek číslo 43.